Obóz SKNKWP Grudzień 2019

Obóz SKNKWP Grudzień 2019

W dniach 12-16 grudnia 2019 roku, zapraszamy członków i sympatyków SKNKWP na obóz do miejscowości Harrachov (Czechy) – jednego z najbardziej znanych kurortów czeskich Karkonoszy.

Harrachov to jeden z najbardziej znanych kurortów czeskich Karkonoszy, położony 2 km od przejścia granicznego z Polską ( Jakuszyce). Posiada kilka tras zjazdowych na zboczach Čertovej Hory ( 1025 m n.p.m), łącznie ok. 10 km (najdłuższa trasa 2 km). Do dyspozycji narciarzy są 2 wyciągi krzesełkowe 4 osobowe.
Hotel Golden *** położony zaledwie 150 m od centrum Harrachova, 500 m od stoków narciarskich kompleksu Čertova Hora. W pobliżu inne, znane ośrodki narciarskie: Rokytnice nad Jizerou, Spindleruv Mlyn, Albrechtice. Istnieje możliwość transferów na stoki z Harrachova własnym autokarem.

Cena 660zł* zawiera:

• Zakwaterowanie – 3 noclegi (pokoje 2,3,4,5 osobowe),
  • transport komfortowym autokarem (wyjazd z Bydgoszczy),
  • wyżywienie (4 śniadania w formie bufetu, 4 obiadokolacje),
  • ubezpieczenie KL, 30.000euro NNW 15.000zł , OC : 30.000euro,
  • doskonalenie jazdy na nartach pod okiem instruktora

*Cena dla studentów – członków Studenckiego Koła Naukowego KWP 580 zł

DODATKOWO PŁATNE

• Wypożyczenie sprzętu narciarskiego (komplet ok. 30-40 zł/dz),
  • Karnety na wyciągi narciarskie
  • Kawa i herbata do obiadokolacji za cały pobyt: 10zł / os

Zapisy oraz więcej informacji dostępne u Prezesa SKNKWP Wojciecha Jurkiewicza: