Konferencja w Kaliszu

Konferencja w Kaliszu

W dniu 29.11.2018r. członkowie Studenckiego Koła Naukowego Komputerowego Wspomagania Projektowania – Mikołaj Frątczak, Wojciech Jurkiewicz oraz Szymon Stachewicz – wraz z opiekunem prof. Markiem Macko, wzięli czynny udział w VII Międzyuczelnianej Konferencji Studenckich Kół Naukowych i Studiów Doktoranckich „Inżynieria Wytwarzania” w Kaliszu. Reprezentacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz poruszyli temat: „Implementacje oprogramowania SolidWorks Simulation/Motion w zakresie projektowania rozdrabniaczy do tworzyw polimerowych„.

Całość uwieńczyła uroczysta kolacja w Chacie Polskiej, w której udział wzięli wszyscy jej uczestnicy. Była to świetna okazja do wymienienia się swoimi doświadczeniami oraz spostrzeżeniami na tematy poruszane podczas konferencji.