Obóz szkoleniowy – Małe Ciche

Obóz szkoleniowy – Małe Ciche

W dniach 13-17 grudnia 2018 roku, zapraszamy członków i sympatyków SKNKWP na obóz do miejscowości Małe Ciche k/Zakopanego.  Dla członków Studenckiego Koła Naukowego możliwość uczestnictwa w profesjonalnym szkoleniu z zakresu aplikacji SolidWorks a następnie przystąpienie do egzaminu międzynarodowego: CSWA i CSWP.

Małe Ciche

Dom wczasowy Oliwia wyposażony jest w pokoje 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami i telewizorami. Budynek znajduje się w pobliżu Stacji Narciarskiej Małe Ciche (200m). Zimą kompleks posiada dwie koleje krzesełkowe cztero-osobowe i wyciągi orczykowe. Trasy wyciągów są ratrakowane, naśnieżane i oświetlone, co umożliwia korzystanie z wyciągów także wieczorami.

Wyjazd z Bydgoszczy dnia 13.12 wieczorem,

przyjazd do Małego Cichego dnia 14.12 rano, śniadanie. 4 dni na stoku!

Wyjazd z Małego Cichego dnia 17.12 po obiedzie. Przyjazd do Bydgoszczy ok. północy.

Cena 550zł* zawiera:

• Zakwaterowanie – 3 noclegi,
  • transport komfortowym autokarem,
  • wyżywienie (4 śniadania, 4 obiadokolacje),
  • ubezpieczenie NNW narciarskie,
  • nauka i doskonalenie jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów

* cena dla studentów – członków Studenckiego Koła Naukowego KWP 500zł.

DODATKOWO PŁATNE

• Narty komplet 100 zł/os, Deska Snowboard 100zł/os.
  • Karnety na wyciągi narciarskie

ORGANIZATOR WYJAZDU:

” CAR-TOURIST ” BIURO PODRÓŻY od 1989 roku

SZKOŁA NARCIARSKA z licencją PZN

SZKOŁA SNOWBOARDOWA z patronatem PZS ul. Rumińskiego 6 (NOT) , 85-030 BYDGOSZCZ, tel. 601 66 22 27

Osoby zainteresowane mogą się zarejestrować przesyłając poniższe dane na adres info@cartourist.com

• imię:
  • nazwisko:
  • adres zamieszkania:
  • członek Studenckiego Koła Naukowego Komputerowego Wspomagania Projektowania: tak – nie
  • stopień wtajemniczenia narciarskiego (od 0 do 5 – przy czym 0 – całkowicie początkujący, 5 – zaawansowany):

oraz wpłacić przedpłatę w wysokości 200 zł do dnia 31 października br. na konto: