Warsztaty BFN 2019

Warsztaty BFN 2019

Zostań projektantem obiektów w 3D” wraz z SKNKWP!

Wraz z opiekunem Koła Naukowego, dr hab. inż. prof. nadzwMarkiem Macko, członkowie SKNKWP ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki poprowadzili zajęcia pod hasłem „Zostań projektantem obiektów w 3D”.

Czynny udział studentów SKNKWP wpisał się już na stałe w życie Bydgoskiego Festiwalu Nauki.

23 maja 2019 roku, nasze koło naukowe wraz z opiekunem dr hab. inż. prof. nadzwMarkiem Macko na czele, w ramach 1,5h zajęć w budynku Copernicanum, przedstawiali najmłodszym tajniki projektowania 3D w programie SolidWorks.

W tym roku młodzi adepci próbowali odtworzyć w programie małą, lecz skomplikowaną bryłę. Poznali oni również dodatkowe możliwości jakie oferuje program, czyli możliwości zważenia powstałej bryły dzięki funkcji ‘oceniania’ (po uprzednim nadaniu jej materiału) oraz tworzenia różnorakich złożeń.

Wszystkich zainteresowanych tematyką modelowania 3D, zapraszamy do czynnego udziału w zajęciach także w kolejnej edycji BFN!

Pozdrawiamy oraz dziękujemy za zaufanie i dotychczasowy udział 🙂